אמצעי נעילה אלקטרוני

אמצעי נעילה אלקטרוני

נמאס לכם ממפתחות? שוב פעם הילד איבד את המפתח וצריך לשכפל מפתח? נשבר המפתח ומחפשים מנעולן? לא רוצים לשמוע יותר על החלפת צילינדר בגלל אובדן מפתח? הפתרון בשבילכם זה דלת עם אמצעי נעילה אלקטרוני נפטרים מהמפתחות ולוקחים שליטה על כל נושא הכניסה שלכם לבית או למשרד עם פתרונות נעילה חכמים ומתקדמים במיוחד .

ביטחון מעל הכל

אפשר לאמור שכל דלת כניסה לבית היא דלת ביטחון. דלת שחוצצת בין החוץ לפנים הבית ומגוננת על דיירי הבית. ככל שדלתות הכניסה חזקות ואמינות יותר, שמורכבים בתוכם מערכת בריחים מסיביים ומנעול מתוחכם ומנגנוני נעילה בטיחותיים המקשה על פריצה- כך הביטחון של דיירי הבית גדל.  עם השנים התפתחה תעשיה שלמה של מנעולים ואמצעי נעילה לסגירה הרמטית של הדלת . אמצעי נעילה אלקטרוני הוא המילה האחרונה בתחום. יצרנים שהבינו וזיהו את הצרכים של הלקוחות שלהם, פיתחו מערכת נעילה אלקטרומכנית חכמה שמעבירה את השליטה לכניסה לבית ללקוחות. אין יותר צורך לדאוג למפתח חילופי, מערכת הנעילה מאפשרת לבחור מי יוכל להיכנס לבית באמצעות אפליקציה, טביעת אצבע, קוד, קודן ספרות, כרטיס, בלוטוס, ציפ. 

אז מה יש בה?

דלת עם אמצעי נעילה אלקטרוני היא דלת בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר בשילוב של מנעול חכם במיוחד ובעל פונקציות רבות ומגוונות עם טכנולוגיה שמקנה לדלת ביטחון, בקרה, מילוט ופתיחה חכמה עם מנעול חכם. מנעול אלקטרומכני לנעילה חכמה הוא מנעול רב בריחי הכולל בריחים בשילוב עוקצים בדלת, לנעילה והגנה מרביים (ככל שמספר הבריחים המותקן בדלת גדול- ההגנה גדלה וקיימים בשוק דלתות אפילו עם 9 בריחים). כשטורקים את הדלת אין צורך במפתח לשם נעילה, המנעול האלקטרומכני לנעילה חכמה פועל עם טריקת הדלת והופך למצב "נטרק-ננעל" אוטומטי. הדלת החכמה מאפשרת לשלוט על הידית מתוך הבית/משרד ליציאה בעת חירום וללא מפתח. אגב עם הקניה מסופק גם מפתח מכני לגיבוי. יש בדלת בריח נוסף מנעול פרפר לסגר ביטחון פנימי מתוך הבית. למנעול חכם זה לא נדרש מקור ספק מתח חיצוני הוא מופעל באמצעות סוללות רגילות.  כמובן שכשהבטריות נחלשות מתקבלת התראה על החלשות הסוללה. 

ואיזה עוד פינוקים? 

דלת עם אמצעי נעילה אלקטרוני מאפשרת פתיחת הדלת מתוך הבית, תמיד ע״י לחיצה על הידית. כשהדלת נטרקת מופעל מנגנון הנעילה, הידית מבחוץ לא פעילה והדלת ננעלת אוטומטית. כשמישהו שאין לו קוד או ציפ או כרטיס או טביעת אצבע מנסה להיכנס ישמע צפצוף התראה עקב ניסיון כניסה לא מאושר. יש אפשרות לתת קוד חד פעמי למשתמש זמני כמו איש מתן שרות או מתארח מחו"ל וכו. קיימת אפשרות שמובנת בתוך הידית של הדלת לנעילת ביטחון נגד פתיחה של ילדים. המערכת מתאימה גם למשתמשים שומרי שבת עם מפתח גיבוי קל לתפעול שאינו כולל את הנעילה האלקטרומכנית ולכן מתאים לשימוש בשבת. קיימות דלתות עם אמצעי נעילה אלקטרוני המיועדות למוסדות , למשרדים, לבתי מלון, לבתי אבות וכל מקום הדורש בקרת כניסה בהם ניתן לקבל היסטוריה של מאות פתיחות אחרונות ומערכת תוכנה, תכנות וניהול.מומלץ לרכוש דלת עם אמצעי נעילה אלקטרוני מחברה בעלת ותק וניסיון בייצור דלתות מתוחכמות .חברה אמינה ומובילה שקשובה לצרכים המשתנים של לקוחותיה. חברה ששמה דגש על פיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדשניות ושיש בה אפשרויות בחירה של קולקצית מוצרים, והכי חשוב שעומדת בתקני ייצור. חברה שאפשר להתרשם ולקבל אינפורמציה ראשונית בקטלוגים המפורסמים באתרים באינטרנט שלה,  או במקביל יש לה אולמות תצוגה ברחבי הארץ בהם ניתן להתרשם ולקבל הסברים באופן יסודי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות