דלת אלקטרונית חכמה

דלת אלקטרונית חכמה

יעודן הראשי של דלתות כניסה הוא לספק הגנה מרבית מפני אורחים בלתי קרואים ולהשרות תחושה של ביטחון לנמצאים בתוך הבית. יצרני דלתות הכניסה מייצרים מבחר רב של דלתות העונות על מגוון הצרכים המשתנים של הלקוחות. אחד הצרכים העיקריים של הלקוחות הוא דלת עם אמצעים חכמים וחדשניים המונעים פריצות. דלת אלקטרונית חכמה היא הפתרון הטוב ביותר להפוך את הכניסה לבית לחכמה יותר ולהרגיש בטוחים יותר בבית. ככה זה פתרונות נעילה חכמים. הכי חכם – הכי בטוח.

טכנולוגיה חדשנית

טכנולוגית המנעולים החכמים צמחה מתוך חיפוש פתרונות ייחודיים לבעיות ביטחון לעסקים, לגופים הממשלתיים וכן לשוק הפרטי. עם השנים פותחו דלתות המתכת ושודרגו מבחינת החומרים והנעילות ושולבו בהן מנעולים חכמים יותר ויותר שהפכו את הפריצה אליהם מסובכת. המילה האחרונה בעולם הטכנולוגי היא דלת אלקטרונית חכמה שילוב של מנעול חכם במיוחד ובעל פונקציות רבות ומגוונות עם טכנולוגיה שמקנה לדלת ביטחון, בקרה, מילוט ופתיחה חכמה באמצעים שונים (קודן,צ׳יפ, כרטיס דלת, טביעת אצבע, מדבקה, אפליקציה) ללא חיבור למקור מתח חיצוני. מה שמיוחד בטכנולוגיה זו, מעבר להיותה סופר בטיחותית וחזקה שעומדת בתקני בטיחות ואיכות מחמירים, זה שבעזרת המנעול החכם ניתן לבצע שני אלמנטים ביחד לכניסה בטוחה יותר, כגון טביעת אצבע בשילוב כרטיס. 

היא לא רק חכמה 

כמובן שהמנעול החכם וכל הטכנולוגיה החדשנית שלו מורכב על דלתות כניסה איכותיות וחזקות, שמוזרקות בחומר בידוד פוליאוריטן שמבודד חום וקור, שהן מאה אחוז אקוסטיות, שהמנעול המותקן בדלתות אלו הוא רב בריחי לנעילה והגנה מירבים- דלתות שעומדות בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר.  דלת אלקטרונית חכמה מגיעה במגוון דגמים ייחודיים בעיצובים שונים ומקוריים. קיימים יצרנים שניתן לבחור אצלם מידות רוחב וגובה מותאמות אישית ותוספת של מגוון חלונות לבחירה, דלתות בהן המנעול נטרק ננעל אוטומטי עם טריקת הדלת, אפשרות לשלוט על הידית מתוך הבית/משרד ליציאה בעת חירום וללא מפתח, צפצוף התראה בניסיון כניסה לא מאושר והתראה על החלשות הסוללה. ניתן לבחור אופציה של דלת המיועדת לשומרי שבת, דלתות שיש בהן מנעול כסגר ביטחון פנימי מתוך הבית ואפשרות למתן קוד חד פעמי למשתמש זמני, כגון איש מתן שירות ועוד. 

דלת אלקטרונית חכמה לא רק לבית

קיימים יצרנים שנתנו מענה לצרכי הלקוחות והרחיבו את קולקציית הדלתות שלהם. יצרנים שניתן להשיג אצלם מבחר של דלתות שמגוונת בטכנולוגיה החדשנית שכוללות דלתות חכמות, דלתות פנימיות, דלתות כניסה, דלתות אש, דלתות מוסדיות, דלתות נגד ירי ועוד. כיום דלת אלקטרונית חכמה מיועדת לשימוש לא רק בייתי אלא גם במוסדות ציבוריים כמו  משרדים, בתי מלון, בתי אבות ועוד. למוסדות אלו ניתן להזמין אצל היצרן דלתות עם פתרון נעילה אלגנטי לבקרת כניסה ללא חיווט לכל מקום הדורש בקרת כניסה, באמצעות כרטיס קירבה מקודד ומוצפן. ברגע שהדלת נסגרת מופעל מנגנון הנעילה והידית מבחוץ לא פעילה. והכניסה תינתן רק בעלי צמיד ליד, או כרטיס זיהוי מקודד, ציפ או בעלי מדבקה ליד . בנוסף יש מפתח מכני לגיבוי ולשומרי שבת.  ניתן לקבל היסטוריה של 400 פתיחות אחרונות. אפשר גם לקבל מערכת תוכנה, תכנות וניהול כרטיסי קירבה. מומלץ לרכוש דלת אלקטרונית חכמה מחברה מובילה וותיקה בעלת ניסיון של ייצור דלתות, חברה שייצרה בעברה מבחר רב של דלתות שונות בהתאם למגוון הצרכים המשתנים של לקוחותיה. חברה שיש במוצריה טכנולוגיות חדשניות, שיש לה מגוון קולקציות ועמידה בתקני ייצור. אפשר להתרשם ולקבל אינפורמציה בסיסית על דלתות חכמות בקטלוגים המפורסמים באתרים באינטרנט, ולהתרשם ולקבל הסברים באופן יסודי יותר באולמות התצוגה שפזורים ברחבי הארץ  .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות