ללא מגע: פתיחה אוטומטית של הדלת

מנעול לבית מלון

מכת פריצות זה לא דבר חדש בארץ. זה קרה ויקרה תמיד, אבל ככל שהפורצים משכללים את המיומנויות שלהם, כך גם חברות ייצור דלתות ביטחון בארץ מאמצים שיטות וטכנולוגיות שיעשו לפורצים את החיים קשים.
כדי שבכל בית יהיו מנעולים חכמים, אשר יקשו על פריצת הדלתות, יש היום הרבה מאוד פיתוחים כמו בית חכם שמאפשר שליטה מרחוב על הדלת, כמו גם פתיחה וסגירה של חלונות. הפעלה של מכשירי חשמל וגם תפעול מכונת כביסה בשלט רחוק. בית חכם מתוכנת בהתאם לצרכים של הבית ומבצע פקודות.


בנוסף יש היום דלתות חכמות עם פתיחה אוטומטית של הדלת. לדלת כזו יש מנעולים דיגיטליים והיא נפתחת ונסגרת באמצעותם.

איך זה עובד?

דלתות אוטומטיות נפתחות ללא מגע יד אדם. מעל הדלתות מותקן חיישן, אשר מסוגל לזהות אם מישהו מתקרב אליו. הוא שולח כל העת קרן אור נסתרת, וכאשר מישהו עובר דרכה, הוא בעצם "שובר" אותה וכך החיישן מעביר הוראה לדלת שתיפתח.


היום יש הרבה מאוד בעלי משרדים וחברות, קניונים, מוסדות ציבור ועוד שמתקינים דלתות אוטומטיות שנפתחות מעצמן. הרבה פעמים מותקנים גם על הדלתות מערכות אזעקה המתריעות על חדירה של אדם זר.
אנשים היום רוצים את הטכנולוגיה הכי מתקדמת וגם בדלתות שלהם. הם משתמשים בסמארטפונים, באפליקציות, אוהבים הכול הכי מהר. הקצב השתנה, לאף אחד אין זמן לבזבז היום, לפעמים אפילו לא כדי לפתוח את הדלת עם הידית. דלת אוטומטית אהובה מאוד על העוברים והשבים בכל מיני מקומות בהם היא מותקנת, והיא גם יוצרת רושם יוקרתי מאוד. פתיחה אוטומטית של דלת עושה את החיים קלים.

נעילה אוטומטית מה זה ?

נעילה אוטומטית הנה מערכת של סגירת דלת בלי מפתח. היא מתאימה לרוב הדלתות ומופעלת במגוון אפשרויות של פתיחה וסגירה באמצעות אפליקציה של טלפון חכם, קודן מספרים, קודן ביומטרי או שלט רחוק. כל אדם יכול לבחור את הדרך הכי נוחה לו להשתמש בדלת אוטומטית. היא מתאימה גם לשומרי שבת שיכולים להשתמש במפתח מכני שברשותם.


מנגנון הנעילה האוטומטי מותקן בדלת הפלדה ואז הדלת הופכת ל"חכמה". היא יכולה להיפתח ולהיסגר באמצעות הפלפון, שלט ועוד. אפשר לכוון גם את הפעילות של הדלת לפי הזמנים של בני המשפחה.


נעילה אוטומטית וכן פתיחה אוטומטית של דלת, כלולה בפתרונות נעילה חכמים הקיימים. היא אופטימלית לבית עם ילדים "ילדי מפתח", הם יכולים להיכנס הביתה בביטחון וההורים יכולים להיות בטוחים שאיש מלבדם לא ידע מהו הקודן. כאשר מדובר בטביעת אצבע, המנגנון עוד יותר בטוח, כי אין שני אנשים שיש להם את אותה טביעת אצבע. במקרה הזה מזינים לתוך המנגנון את טביעות האצבע של בני הבית, ואם מישהו מציג טביעת אצבע שונה, הוא לא יוכל להיכנס לבית הזה. אין בטוח מזה.

ביטחון לבני הבית – דלת אוטומטית

אם בעבר השקיעו מנהלי חברות ייצור הדלתות והמנעולים בארץ, בפיתוח דלתות בטוחות מאוד, היום יש מחשבה שמתייחסת דווקא להגנה על בני הבית שמגיעים הביתה ולביטחון שלהם כמו ילדים צעירים או קשישים. אף אחד לא יכול לפרוץ דלת אוטומטית עם קודן, או טביעת אצבע, או עם שלט, או כזו המופעלת באמצעות אפליקציה לבד ממי שיש לו את הפרטים המזהים.


כך הורים יכולים להבטיח שילדיהם יגיעו מבית הספר לבד בשלום, וכאשר מדובר בקשישים אז שבאמת, הם ייכנסו לביתם בבטחה.


גם במקרה והשלט של הנעילה הלך לאיבוד, אפשר לתכנת כך שיהיו השראות כניסה לאנשים מסוימים. עבור אנשים שומרי שבת ואחרים אפשר לתת מפתח מכני.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות

דילוג לתוכן