מנעול טביעת אצבע- כולם עכשיו פותחים עם זה

מנעול טביעת אצבע

כמה מנעולים החלפתם עד היום בבית? כמה מנעולים של המשרד הלכו לאיבוד. במקרים כאלה, אם אין להם מפתחות רזרביים, זה אומר שאתם צריכים להזמין מנעולן שיחליף לכם את המנעול כדי שתוכלו להיכנס הביתה או למשרד.

מנעול טביעת אצבע הוא מנעול שמתנהג כמו מחשב עם זיכרון קטן. לתוך המנעול הזה מוזנים טביעות האצבע של בני הבית, ובמקום להסתובב עם מפתחות (ולאבד אותם לפעמים), אתם פשוט יכולים להיכנס הביתה עם טביעת האצבע שלכם.

חשוב לומר שאין בעולם שתי טביעות אצבע זהות. משום כך, כאשר מישהו שטביעת האצבע שאיננה שלו מנסה להיכנס פנימה, זה פשוט לא יעבוד. אי אפשר ל"עבוד באצבעות" על מנעול טביעת אצבע הוא חכם מאוד.

יש אנשים שהחליטו שזה המנעול שהם רוצים בבית. כך הם יכולים להיות בטוחים שאף אדם זר לא יוכל להיכנס אליהם הביתה וכך הם יכולים להיות בטוחים שרק מי שטביעת האצבע שלו בתוך המנעול יכול להיכנס. זהו מנעול שהוא חלק מכל מיני פתרונות נעילה חכמים.

מנעול טביעת אצבע איפה יש?

מכיוון שאין שתי טביעות אצבע זהות, זהו הסימן המאשר כניסה של מישהו- טביעת האצבע שלו. זה עובד על אלגוריתם שמסוגל לנתח את טביעת האצבע. בשיטה הזו משתמשים היום בכל מיני מוסדות ציבוריים כמו למשל שירות התעסוקה, בטביעת אצבע אפשר להירשם כנוכח, דרך מכונות טביעות אצבע המוצגות בחוץ. אחרי שאיבדנו כל כך הרבה מפתחות, הגיע הזמן שיהיה לנו מנעול טביעת אצבע, זה חלק מפתרונות נעילה חכמים. יש מנעולים שמותאמים לדלתות פלדה, דלתות עץ, דלתות מעוצבות ועוד. ויש גם מנעול טביעת אצבע עם מערכת מאובטחת. לכל מנעול יש את מספר הזנות טביעת האצבע שאפשר להזין לתוכו. מנעול טביעת אצבע הוא חלק ממערך שלם של פתרונות נעילה חכמים.

מנעול אידיאלי לילדים ולקשישים

לא אחת שמענו על מקרים בהם, אנשים עקבו אחרי קשישים או ילדים במטרה לשדוד אותם או לחדור אליהם הביתה. איך הם עשו את זה? הם הלכו אחריהם וראו לאן הם נכנסים, התחזו למישהו אחר וביקשו מהם לפתוח את הדלת. כאשר יש מנעול טביעת אצבע, גם הקשישים וגם הילדים ידעו שאם יש מישהו שמותר להם להכניס, טביעת האצבע שלו כבר תהיה בקודן המנעול. אם יש מישהו שמנסה לחדור פנימה וזה יכול להיות מסוכן, אז טביעת האצבע שלו לא תהיה במנעול ולכן אסור להם להכניס אותו.

מלבד זאת גם קשישים וגם ילדים נוטים לאבד מפתחות (ועוד כל מיני דברים). לא אחת מוזעקים קרובי משפחה להגיע עם המפתח כי הוא נשכח בפנים או שהוא אבד ועוד. כאשר מדובר באיזה מנעול טביעת אצבע, אין מצב כזה. אין מפתחות, לא שוכחים כלום כי אין מה לשכוח ולא מאבדים כלום, כי אין מה לאבד.

פתרונות נעילה חכמים


בין פורצי המנעולים למיניהם לבין הציבור הרחב, מתקיים דיאלוג רחב יריעה שבבסיסו מצד אחד, אנשים שעוסקים בפיתוח של פתרונות נעילה חכמים, מול מי שחושב ומעז לפרוץ כל מנעול של כל דלת. פריצת דלתות ומנעולים לצערנו היא אירוע שגרתי. אבל כבר שנים שאנו פותחים דלתות עם מנעולים ואולי הגיע הזמן שגם זה ישתנה. מה שאנחנו יודעים זה להכניס מנעול לצילינדר, לסובב ולפתוח. יש כאלה שגם נוהגים לנעול את הדלת מבפנים. אבל היום הטכנולוגיה עובדת גם בתחום של מנעולי הדלתות ויש כל מיני פתרונות נעילה חכמים כמו מנעול טביעת אצבע. אם יש לנו כבר בית חכם, מה מונע בעצם מהמנעול להיות כזה חכם ולהסתפק בטביעת אצבע כדי להכניס אתכם הביתה.?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות