מנעול קוד

מנעול קוד

את מגיעה הביתה, מחזיקה את התינוק שלך ביד אחת, השקיות מהסופר ביד שניה, את מניחה את השקיות על הרצפה מנסה למצוא את המפתח בתיק, התפוזים מתפזרים מהשקית, ממשיכה לפשפש ולמצוא את המפתח, אופס התינוק התעורר, עד שהוצאת את המפתח שוב נכבה האור… מי לא נתקל בסיטואציה פשוטה של כניסה לבית שהופכת לרצף של מעצורים ובזבוז זמן משווע?  בשביל לחסוך את נושא ההתעסקות המיותרת עם המפתחות המציאו שיטה לפתיחת דלת באמצעות מנעול קוד המותקן על דלת הכניסה. מנעול זה דורש הקלדת צירוף ספרות על גבי לוח לחצנים כדי לאפשר כניסה. אין ספק שב-2020 מנעולים חכמים הם העתיד של כל כניסה לבית.

איך זה עובד?

בהקשת צירוף ספרות על גבי לוח לחצנים המותקן על מנעול קוד ניתן לפתוח את הדלת ללא מפתח.   מנעול כזה דורש בדרך כלל שימוש במעגל חשמלי וכאשר מקישים את הקוד הנכון נסגר מעגל חשמלי לפרק זמן קצוב דבר שמאפשר את פתיחת המנעול .אפשר גם לדלג על זכירת המספרים ותקתוק הקוד ולקבל צ'יפ (כמו שמחלקים בחדר כושר) כאשר ברגע שמקרבים אותו לדלת היא נפתחת אוטומטית לכן הוא נקרא צ'יפ קירבה. התפעול של המנעול הזה קל ונוח ולכן הוא מתאים לילדים ומבוגרים. המנעול הזה אינו דורש תחזוקה מלבד החלפת בטריות רגילות לעיתים רחוקות. מנעול כזה אינו משנה את מנגנון הפתיחה הרגיל של הדלת ואם רוצים אפשר לפתוח את הדלת גם עם מפתח מכני רגיל. 

לאן זה התפתח?

חברות שמתמחות ביצור ופיתוח  של דלתות מחפשות כל הזמן איך לשדרג את הנעילה לרמות טכנולוגיות גבוהות יותר ולייצר דור חדש של מנעולים לנוחות הלקוחות ולמיגון בפני פריצות. מנעול קוד פשוט היה השלב הראשוני לביטול התלות במפתחות לשם פתיחת הדלת. עם הזמן רמות הנעילה של הדלת שודרגו ופתיחת הדלת על ידי פעולת הקשת צירוף ספרות על גבי לוח לחצנים השתדרגה לטכנולוגיה לפתיחת דלת בה מצמידים את האצבע ללוחית הקודן כך שפתיחת הדלת נעשית באמצעות טביעת האצבע. לאחר ההתקנה, מגדירים למנעול את טביעות האצבע של כל אחד מבני הבית, באמצעות הצמדת האצבע אל לוחית זיהוי. את פעולת זיהוי טביעות האצבע יש להגדיר במערכת בקרת כניסה ביומטרית. בכל שלב ניתן לפתוח את הדלת עם מפתח או עם הקשה של הקוד או עם טביעת האצבע.  ככל שהטכנולוגיה סביבנו מתפתחת, צצים רעיונות חדשים והמנעול הביומטרי הוביל את היצרנים לפיתוח אפליקציה דרכה אפשר לשלוט בפעולות הדלת מרחוק ממש כמו בבית חכם. 

איך בוחרים מנעול קוד?

כיוון שמבחר האפשרויות לנעילת הדלת הולך וגדל, ממפתח פשוט עד מנעול קוד מתוחכם ואפליקציה, נוצר מצב נהדר בו היצרנים מעודדים את הלקוחות הפוטנציאלים לבחור. הלקוחות הם שבוחרים את רמת הביטחון המתאימה להם, הם אלו שבוחרים את סוג העיצוב של הדלת מתוך קולקציה מרשימה של אפשרויות והם אלו שמחליטים על רמת המחיר המתאימה להם לפי יכולתם הכספית. כמובן תמיד אפשר להישאר עם דלת סטאנדרטית ומפתח מתחת לשטיח ואפשר גם להשתדרג לדלת מתוחכמת יותר עם טכנולוגיה חדשנית ומרגשת.כשבוחרים את באופציה של מנעול קוד מתוחכם לדלת הכניסה מומלץ לרכוש אותו מחברה מובילה וותיקה עם ניסיון בייצור דלתות. חברה שייצרה מבחר גדול של דלתות שונות בהתאם לצורכי לקוחותיה. חברה שיש במוצריה טכנולוגיות חדשניות וחשיבה יצירתית, חברה שמתגאה בעמידה בתקני ייצור. חברה שאפשר למצוא באתר האינטרנט שלה אינפורמציה בסיסית על נעילות חכמות וסוגי מנעולים, חברה שמחזיקה אולמות תצוגה ברחבי הארץ בהם ניתן להתרשם מהמוצרים ולקבל הסברים יסודיים מאנשי מקצוע. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות