נעילה אוטומטית

נעילה אוטומטית

שכונות ורחובות רבים בארץ, כמו גם ישובים כפריים סובלים ממכת פריצות. לעתים נפרצות כמה דירות בזו אחר זו באזור מסוים, או שחודרים לישוב כפרי וגונבים כמה רכבים. זו הסיבה שבתים בישובים רבים מחוברים למוקד שמירה. כאשר מישהו מנסה לפרוץ לבית הזה, נשמעת אזעקה ומאבטחים של אותה חברה מוקפצים מיד למקום.

בנוסף לבעיה הזו, מפתחים כל העת יצרני המנעולים פתרונות נעילה חכמים כדי שהמנעולים יהיו כמה שיותר מתוחכמים וקשים לפריצה. היום יש המצאות שונות בתחום הזה והיד עוד נטויה.

בית חכם הוא בית שכולל מערכת של שליטה מרחוק החל מפתיחת וסגירת חלונות, מוצרים חשמליים ועד הפעלה של מדיח כלים. את המערכת הזו אפשר לתכנת בהתאם לאורח החיים של בני המשפחה. מדובר על דלתות חכמות עם מנעולים דיגיטליים וגם נעילה אוטומטית עובדת בשיטה הזו.

פתרונות נעילה חכמים- נעילה אוטומטית

כדי להגן על ביתם, מתקינים בעלי הבתים מנעולים של נעילה אוטומטית. המחשבה היא להקשות על חייהם של הפורצים ולעשות הכול, כדי שיהיה להם כמה שיותר קשה לחדור לבית. יש המתקינים מנעולים חכמים, מתחברים למערכות אזעקה ומקווים שהיא לא תפעל. לפעמים די בה כדי להתריע גנבים.

בנוסף אנשים היום רוצים לנצל כל טכנולוגיה קיימת. הם משתמשים בסמארטפונים, רגילים לתקשר עם אפליקציות, ולהזמין הכול מהר. אינסטנט. מנעול צילינדר כנראה להם כמו משהו ישן ועתיק. הם רוצים טכנולוגיות מתקדמות ואת זה מספקים מנעולים עם נעילה אוטומטית. 

מה זו נעילה אוטומטית?

נעילה אוטומטית היא מערכת חכמה של סגירת דלת ללא מפתח. היא מתאימה לרוב הדלתות ומופעלת במגוון של אפשרויות לפתיחה וסגירה באמצעות אפליקציה של טלפון חכם או קורא אצבע ביומטרי, קודם מספרים או שלט רחוק. כל אחד יכול לבחור את הדרך הנוחה שלו. נעילה אוטומטית מתאימה גם לשומרי שבת שיפתחו את הדלת באמצעות מפתח מכני.

מערכת נעילה אוטומטית, מותקנת בדלת הפלדה ואז הופכת הדלת שלכם לחכמה במיוחד. היא יכולה להיות נשלטת ע"י הטלפון החכם, שלט רחוק או כל אפשרות אחרת קיימת. בנוסף אפשרי לכוון את זמני פעולות הדלת לפי לוח הזמנים של כל אחד. יש המשלבים צילינדרים יחד עם טכנולוגיה מתקדמת. 

נעילה זו יכולה לפעול כאמור גם על ידי אפליקציה ועוד פונקציות שהמערכת מספקת. הנעילה היא מאוד קלה ופשוטה וידידותית למשתמש ולסביבה.

נעילה אוטומטית- כך שומרים על הילדים

נעילה אוטומטית בבית במסגרת פתרונות נעילה חכמים הקיימים היום, היא אידיאלית לבית עם ילדים קטנים שמגיעים לבד מבית ספר מה שנקרא "ילדי מפתח: רק שבמקרה הזה אין להם מפתח אלא טביעת אצבע או מספר קודן ועוד.

איש לא יכול לפרוץ את המערכת הזו אם לא מאפשרים לו להיכנס, וכן ניתן לתכנת בה את שמות המשתמשים הידועים. כל אדם אחר זקוק לאישור כדי להיכנס. אין ספק שבכל מה שנוגע לילדים, היא מתפקדת המו "מאבטח". אף אחד מלבד הילדים שלכם לא יכול להיכנס אליכם הביתה ואפילו הם צריכים להזדהות לפני שהם נכנסים.

גם אם השלט של הנעילה החכמה הולך לאיבוד, אפשר לתכנת שיהיו הרשאות כניסה לאנשים מסוימים. אותו כנ"ל במקרה של אובדן הפלפון. לבני המשפחה, לשומרי שבת ולחברים יינתן מפתח גיבוי למקרי הצורך. 

אפשר כמובן לבצע נעילה אוטומטית באמצעות הסמארטפון לפתוח ולנעול את הדלת ישירות ממנו, וגם מכל מכשיר אחר התומך בתקשורת למשל טבאלט. השימוש בטכנולוגי לא קשור אגב לאינטרנט ויפעל גם בבית שאין בו רשת אינטרנט. 

בנוסף, כמובן שאפשר לפתוח את הדלת עם קורא טביעת אצבע אלחוטי או קודן מספרים עם מסך מגע. מה שבטוח כך או כך לעולם יותר לא תאבדו את המפתח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחפשים דלתות או פתרונות נעילה?

קבלו יעוץ והכוונה ללא התחייבות