אודותינו

שריונית חסם טכנולוגיות – פרופיל חברה

חברת שריונית חסם טכנולוגיות מתמחה בייצור דלתות עם מגוון פתרונות נעילה ופתיחה אלקטרומכניים חכמים.

ייחודה ויתרונה של חברת שריונית חסם טכנולוגיות הוא בהצעה של דלתות עם נעילה חכמה כסטנדרט מובנה בדלת, אפשרות שלא מוצעת נכון להיום על ידי אף חברה אחרת
בישראל. אנו מתמחים בהתקנת מנעול עליון לדלתות, המאפשר טריקה ונעילה אוטומטיים לפי צורך.
שריונית חסם טכנולוגיות מתמחה בפתרונות נעילה לדלתות זכוכית: נעילה אוטומטית לדלת זכוכית המותקנת על קיר זכוכית או קיר רגיל, ולדלת זכוכית דו כנפית, לפי
הצורך. בנוסף, משווקת החברה זרוע פתיחה וסגירה אוטומטית לדלתות במשקלים עד 200 ק”ג לכנף.

שריונית חסם טכנולוגיות מציעה מגוון מוצרים ופתרונות לבתי מלון, ולכל סוגי הדלתות: בתי מלון יוכל להנות מחבילת שירותים הוליסטית הכוללת את כל צרכיהם לשטחים המשותפים: דלתות אש, בהלה, מילוט. מערכות בקרה לכניסה למלון ולאזורים נבחרים (לפי הרשאות). מגוון פתרונות לחדרי האירוח – דלתות, מערכות נעילה מבוססות כרטיס מקודד RFID, תוכנה לניהול החדרים, rider –קורא וצורב אינפורמציה ע”ג כרטיס האורח. רידר בדלפק הקבלה לצריבת נתוני האורח וקביעת זמני הימים לפי הזמנת האורח, התאמה בין זמני שימוש בכספת לתאריכי ושעות האירוח, אפשרות לכרטיס אחיד לכספת ולחדר, ועוד. מערכת מאסטר לניהול הכניסות המבוקרות לחדרים עם כל סוגי ההרשאות ולוחות הזמנים-ביטחון, ניקיון, ועוד. מערכות בקרת כניסה השולטות בצריכת החשמל בחדר לחסכון בחשמל; פתרונות פתיחה ונעילה אלקטרומכנית לחדרים נגישים ועוד.

בשוק המקצועי, שריונית חסם טכנולוגיות מציעה מגוון מוצרים ופתרונות לאדריכלים: החל מליווי שוטף מרגע תכנון הפתחים ועד להתקנה כולל שירות לאחר התקנה. לחברה מחלקה ייעודית לאדריכלים/ות ומעצבים/ות המספקת להם ייעוץ טכני, תכנוני ועיצובי בכל נושא ובכל פרוייקט, החל ממוסד ציבורי, דרך משרדים, בניה רוויה, תמא 38, וילות, וכלה בשיפוץ דירה בודדת. אדריכלים נהנים אצלנו מייעוץ אישי וזמין בכל שעה, עם אפשרויות לשיתוף פעולה הדדי. שריונית חסם טכנולוגיות מספקת דלתות מכל הסוגים – דלתות כניסה, דלתות פנים, אש, מחסנים, דלתות אקוסטיות, דלתות חכמות, מנעולים אלקטרוניים, דלתות במידות מיוחדות ועוד.

את כל הדלתות שריונית חסם טכנולוגיות מציעה בטווח עצום של מידות, הבלעדי לנו. מחלקת ההנדסה היצירתית והמקצועית של שריונית חסם טכנולוגיות עומדת לשירותכם למציאת פתרון לכל אתגר תכנוני שתתקלו בו.

מדיניות פרטיות לנרשמים בטופס פרטים בפייסבוק: אנו לא נעביר את הפרטים שלכם לצדדים שלישיים שאינם פועלים מטעמנו. לא נשתמש בפרטים שלכם לצורך ספאם אלא רק להצעות רלוונטיות.